jasoos
19 بهمن 1401 - 14:01

نمایشگاه مدرسه انقلاب در 50 واحد آموزشی کرمانشاه برپا شد

نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب به مناسبت دهه مبارک فجردر ۵۰ مدرسه استان کرمانشاه برپا شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، به مناسبت دهه مبارک فجر امروز از سوی اداره‌کل آموزش و پرورش کرمانشاه به همت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب در ۵۰ مدرسه استان برپا شد.

میلاد نادری، مسؤول اتحادیه انجمن‌های دانش‌آموزان استان کرمانشاه در حاشیه یکی از این نمایشگاه‌ها که در دبیرستان شهید چمران واقع در میدان شاهد شهرک الهیه شهر کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: نمایشگاه انقلاب در اکثر مدارس شهرستان استان برگزار شد.

وی ادامه داد: در نمایشگاه انقلاب برای دانش‌آموزان متوسطه اول‌ دو تا سه غرفه و متوسطه دوم ۶ تا ۱۲ غرفه از عکس، کتاب، تبیین حوادث انقلاب اسلامی، نقش مردم، دانش‌آموزان و ولایت فقیه و توطئه‌های دشمنان برپا شده که به صورت کلی به سه موضوع دیروز انقلاب، امروز انقلاب و فردای انقلاب اشاره دارد.

مسؤول اتحادیه انجمن‌های دانش‌آموزان استان کرمانشاه تصریح کرد: اصلی‌ترین هدف در برگزاری نمایشگاه‌های مدارس، آشنایی دانش‌آموزان با هویت انقلاب است تا آرمان‌های انقلاب را برای آینده ایران و رسیدن به تمدن اسلامی ترسیم کنند.

وی خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان در برپایی نمایشگاه روحیه کار تشکیلاتی را برای فعالیت با یکدیگر یاد می‌گیرند، با خودباوری و اعتماد به نفس با پژوهش محتویات مسائل را برای همکلاسی‌های خود بیان می‌کنند.

پایان پیام/پ

منبع: فارس
شناسه خبر: 1027657