jasoos
27 دی 1401 - 11:01

مجمع نمایندگان مردم کرمانشاه در مجلس آماده همکاری با استاندار است

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از همکاری با صحرایی، استاندار در توسعه استان خبر داد.

جمع نمایندگان استان آماده همه گونه همکاری با استاندار کرمانشاه می باشد
دکتر مصری نماینده مردم کرمانشاه و نایب رئیس مجلس شورای اسلامی: مجمع نمایندگان استان کرمانشاه آماده همه گونه همکاری با استاندار کرمانشاه برای شکوفایی استان می باشد.
به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس و نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار امروز با آیت‌الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، از آمادگی نمایندگان استان با استاندار کرمانشاه برای رفع مشکلات و شکوفایی بهتر استان خبر داد.

وی اظهار کرد: صحرایی استاندار کرمانشاه فردی صادق در گفتار و امین است، بنابراین مجمع نمایندگان استان آمادگی دارد در راستای پیشرفت و ترقی استان کرمانشاه همه‌گونه همکاری را با ایشان در برنامه‌های خود قرار دهد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مجمع نمایندگان استان اولین جلسه خود را با استاندار کرمانشاه برگزار کرده که خوشبختانه خروجی خوبی داشته است، لذا برای نیل به فردای بهتر برای مردم استان، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی آمادگی دارند، نشست‌های بعدی را با استاندار کرمانشاه برگزار کنند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی اصلی‌ترین دغدغه نمایندگان استان را رفع معضل بیکاری و ازدواج جوانان دانست و اظهار امیدواری کرد، با وحدت رویه‌ای که بین مسؤولان استان وجود دارد، به زودی شاهد افق‌های روشنی از موفقیت در برنامه‌های جاری استان باشیم.

پایان پیام/پ

منبع: فارس
شناسه خبر: 982089